• Sleva

LEGO CITY Důlní těžební stroj 60186 STAVEBNICE

999,00 Kč Sleva 7%
929,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

LEGO 60186 - Důlní těžební stroj z produktové řady LEGO CITY. Dětské plastové kostky v krabici.

Vykopej zlato a pořádně ho otestuj! Pomocí těžebního stroje vyvrtej díru hluboko do jeskyně, a potom odvážej hroudy zlata nakladačem. Vysyp nakladač u laboratoře, aby geologové mohli zanalyzovat, co jsi našel. Dej si pauzu a využij nářadí na stojanu k tomu, abys uklidil nepořádek po vrtání, nebo vyrob další! Dej si pozor na obřího pavouka, který si hoví na skále. Nevypadá, že by měl velkou radost z toho, že ho rušíš hlučnou prací!

LEGO City je inspirováno životem ve městě a nabízí vašim dětem skvělou možnost tento život poznat. Najdou tu všechna hlavní témata na celé hodiny her, od policejních a hasičských sborů po spoustu úžasných vozidel a ikonických budov - zamilují si jejich stavění a hry s nimi. LEGO City je plné podrobností podněcujících představivost, a je to tedy velmi proměnlivý svět. Je to svět nekonečných příležitostí, který umocňuje jak různorodost dětských her, tak jejich zábavnost.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 38 x 26 x 7cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 294

Obsah balení: 3 minifigurky: 2 horníky a geologa, navíc figurku pavouka, funkční těžební stroj s kabinou pro minifigurku a lopatový nakladač se sklápěcí korbou, důlní jeskyně s odštěpnými zlatými hrudkami, mobilní laboratoř a skládací stojan na nářadí, doplňky: 8 zlatých hrudek, hrnek a skládací stojan s dynamitem a lopatou

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 5 do 12 let
Lego
993456